Skocz do zawartości

Obserwujący

Brak obserwujących

Informacja

Grupa

Użytkownik

Zawartość

5

Urodziny

Brak danych

Ostatnia wizyta


Rejestracja

  1. Sprawdziłem czy mi zadziała i po mimo że mam zrobione tak jak jest na filmie nie posiadam Tych nagród. Nie mam pojęcia co teraz zrobić.
  2. Właśnie ja przeszedłem tą misie A nadal nie miałem tych nagród.
  3. Dzięki. Spróbuje zrobić to samo jak na filmie. 😄
  4. Witam wszystkich! Mam taki problem że pomimo zakupionej wersji Ultimate nie posiadam nagród w Online takich jak np. Koń pełnej krwi angielskiej i wystrój obozu. Nie mam pojęcia co jest przyczyną. Posiadam teorie że muszę trochę pograć aby odblokować to wszystko ale trochę już zaczynam w to wątpić, ponieważ przeszedłem cały samouczek (Tak mi się wydaje bo mam odblokowane Online i umiejętność). W przypadku konia to jak wejdę do stajni to ni pokazuje mi że mogę za darmo wziąć konia pełnej krwi angielskiej. W przypadku innych nagród jest tak samo. Gram na konsoli Xbox One. Prosił bym o informację jak odblokować te nagrody. (Przepraszam za błędy, które mogą wystąpić w wypowiedzi). Z góry dziękuję!
  5. Witam wszystkich! Mam taki problem że pomimo zakupionej wersji Ultimate nie posiadam nagród w Online takich jak np. Koń pełnej krwi angielskiej i wystrój obozu. Nie mam pojęcia co jest przyczyną. Posiadam teorie że muszę trochę pograć aby odblokować to wszystko ale trochę już zaczynam w to wątpić, ponieważ przeszedłem cały samouczek (Tak mi się wydaje bo mam odblokowane Online i umiejętność). W przypadku konia to jak wejdę do stajni to ni pokazuje mi że mogę za darmo wziąć konia pełnej krwi angielskiej. W przypadku innych nagród jest tak samo. Gram na konsoli Xbox One. Prosił bym o informację jak odblokować te nagrody. (Przepraszam za błędy ortograficzne, które mogą wystąpić w wypowiedzi. Ciężko się pisze na telefonie 😄) Z góry dziękuję!

Reputacja

0 Neutralna

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Włącz
×