Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Wcześniejsza
 2. overdriveradek

  Problem ze 100%

  Cześć! Prawdopodobnie musisz udać się do trapera i wykupić wszystkie udoskonalenia wyposażenia jakie tam ma, czyli kabury zielarza, pasy hazardzisty i tak dalej. Pozdrowienia!
 3. Foxiak1

  Ładunek na koniu

  Jestem nowym graczem i nie wiem jak przechować np: jedzenie kosztowności na koniu.
 4. SalamMalejko

  Problem ze 100%

  Mam problem z uzyskaniem 100% przejścia gry. Mianowicie mam 99.6% i brakuje mi tylko „osiągnij maksymalne zdrowie, wytrzymałość i zabójcza precyzję”. Eliksir z żeń szenia i inne specyfiki tego rodzaju nic nie dają i pojawia się komunikat twoje zdrowie jest rozwinięte do maksymalnego poziomu. O co może chodzić?
 5. Witam. Zachęcony filmikami innych postanowiłem zakupić grę i wszystko jest ok poza używaniem zabójczej precyzji. Mianowicie jeśli ją aktywuję i najadę celownikiem na cel, to automatycznie zaznaczają mi się cele do strzału, czasami nawet trzy razy jeden przeciwnik. Trochę mnie to irytuje szczerze mówiąc. Czy jest możliwość aby to zmienić w opcjach ? Szukałem, ale nie mogę znaleźć 😞 Może jestem zbyt głupi na to haha. Wersja na PC jeśli to ma znaczenie i używam podłączonego pada zamiennie z mysz + klawiatura.
 6. Wradius

  Modowanie konta Red Dead Online

  Z takim samym pytaniem, czy modowanie jest aktualne?
 7. Żabex 72

  Kolekcjoner

  Mam problem z kolekcjonerem . Poziom 20 , 2000/2000 i nie mogę używać wykrywacza metalu. Do 19 poziomu wszystko działało poprawnie. W tej chwili postać kompletnie nie widzi gdzie kopać, wykrywacz nie reaguje, nie dostrzega też kwiatów postać . Grę przeinstalowałam nic nie pomaga . Macie jakiś pomysł ?
 8. Gustaw

  Artefakty w RDR2

  Witam, przychodzę do was z problemem, jakimi są artefakty na włosach postaci, grzywie konia lub ogonie, ale również też w niektórych miejscach, na których padają cienie. Wyszukiwałem tego problemu na innych forach i wiele osób wypowiadało się na ten temat jednak nie znalazłem rozwiązania tego problemu . Korzystam z DLSS w RDR2 przez którego się to dzieje jednak przy używaniu TAA nie ma tego ale za to jest o wiele większy spadek FPS niż był kiedyś jak grałem w RDR, dlatego przychodzę o poradę do was jak uporaliście się z tym problemem. przesyłam ss z gry: https://imgur.com/a/oUeAPrz https://imgur.com/a/DyV1m0j
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×