Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Wcześniejsza
 2. SalamMalejko

  Problem ze 100%

  Mam problem z uzyskaniem 100% przejścia gry. Mianowicie mam 99.6% i brakuje mi tylko „osiągnij maksymalne zdrowie, wytrzymałość i zabójcza precyzję”. Eliksir z żeń szenia i inne specyfiki tego rodzaju nic nie dają i pojawia się komunikat twoje zdrowie jest rozwinięte do maksymalnego poziomu. O co może chodzić?
 3. Witam. Zachęcony filmikami innych postanowiłem zakupić grę i wszystko jest ok poza używaniem zabójczej precyzji. Mianowicie jeśli ją aktywuję i najadę celownikiem na cel, to automatycznie zaznaczają mi się cele do strzału, czasami nawet trzy razy jeden przeciwnik. Trochę mnie to irytuje szczerze mówiąc. Czy jest możliwość aby to zmienić w opcjach ? Szukałem, ale nie mogę znaleźć 😞 Może jestem zbyt głupi na to haha. Wersja na PC jeśli to ma znaczenie i używam podłączonego pada zamiennie z mysz + klawiatura.
 4. Wradius

  Modowanie konta Red Dead Online

  Z takim samym pytaniem, czy modowanie jest aktualne?
 5. Żabex 72

  Kolekcjoner

  Mam problem z kolekcjonerem . Poziom 20 , 2000/2000 i nie mogę używać wykrywacza metalu. Do 19 poziomu wszystko działało poprawnie. W tej chwili postać kompletnie nie widzi gdzie kopać, wykrywacz nie reaguje, nie dostrzega też kwiatów postać . Grę przeinstalowałam nic nie pomaga . Macie jakiś pomysł ?
 6. Gustaw

  Artefakty w RDR2

  Witam, przychodzę do was z problemem, jakimi są artefakty na włosach postaci, grzywie konia lub ogonie, ale również też w niektórych miejscach, na których padają cienie. Wyszukiwałem tego problemu na innych forach i wiele osób wypowiadało się na ten temat jednak nie znalazłem rozwiązania tego problemu . Korzystam z DLSS w RDR2 przez którego się to dzieje jednak przy używaniu TAA nie ma tego ale za to jest o wiele większy spadek FPS niż był kiedyś jak grałem w RDR, dlatego przychodzę o poradę do was jak uporaliście się z tym problemem. przesyłam ss z gry: https://imgur.com/a/oUeAPrz https://imgur.com/a/DyV1m0j
 7. Valkirn

  Modowanie konta Red Dead Online

  Witam, również mam pytanie odnośnie czasu oczekiwania, opłaciłem modowanie ok 25 sierpnia wysłałem wiadomość a do dziś brak odzewu i nawet wiadomość nie przeczytana.
 8. beben1985

  Modowanie konta Red Dead Online

  Witam. Czy modownie jest ciągle aktualne czy już się tego nie robi bo ban?
 9. KAMELEONOWY07

  Banda na PC

  Witam czy ktoś jeszcze gra w rdo na PC jeśli tak chciałbym wspólnie pograć posiadam stałą bandę zapraszam nick kameleonowy07
 10. Witam.... mam problem z grą RDR na PS3. Chodzi o zwierzęta w singlu. Nie mogę znaleźć owcy domowej. Przeleciałam wszystkie możliwe zagrody ale nic nie znalazłam.. Wiem, że teraz jaracie się dwójka ale może cokolwiek z poprzedniej części pamiętacie. Jest mi to potrzebne do 100% gry.
 11. Witam, dziś spotkałem się z dziwną sprawą i zastanawiam się jak jest to możliwe, mianowicie po nieudanej akcji przejęcia wozu z towarami jeden z band i teleportacji do swojego obozu, panowie mnie znaleźli. Teleportowali się wszyscy do mojego obozu. Jak to możliwe? Dodam, że nie byłem w żadnej bandzie, więc nikt nie mógł tepnąć się do mojego obozu. Czy ktoś wie jak oni to zrobili, jak mnie odnaleźli i pojawili się obok?
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×