Skocz do zawartości

Informacja

Grupa

Moderator

Zawartość

26

Urodziny

20.03.1984

Ostatnia wizyta


Rejestracja

 1. Namo

  Szukam osób do gry

  Dodaj namopsx do znajomych, dziś wieczorem gramy. Wpadnij na Teamspeak gta.pl
 2. Kilka dni przez premierą Red Dead Redemption 2 na PC kilka redakcji miało okazję grać w komputerową wersję tej gry. Jak donosi Polygon transfer postaci z PS4 lub Xbox One do Red Dead Online na PC nie będzie możliwe. Daje to równe szanse dla pecetowców którzy zaczną swoją przygodę w sieciowym dzikim zachodzie. Taka decyzja R* podyktowana jest również tym, że RD Online na konsolach było w wersji BETA. Rozgrywka zawierała wiele błędów i możliwości szybkiego zdobywania pieniędzy, złota oraz poziomu reputacji. Nie wiem jak producent gry przygotował się na obecność cheterów ale miejmy nadzieję, że jak najdłużej pocieszymy się rozgrywką bez odpalonych dzieciaków.
 3. Namo

  Red Dead Redemption 2 na PC

  No i mamy wymagania. Więcej informacji z gry na R* Newswire Cennik i porównanie edycji.
 4. Namo

  Red Dead Redemption 2 na PC

  4 października R* oficjalnie zapowiedział Red Dead Redemption 2 na PC. Jak można przeczytać na R* Newswire dzień wydania RDR 2 na PC ma nastąpić 5 listopada 2019 roku. Pecetowe wydanie zawierało będzie liczne ulepszenia techniczne i graficzne, aby pogłębić imersję gracza, a także nowe misje ścigania zbiegów, kryjówki gangów, uzbrojenie i nie tylko. Rockstar namawia do zakupy RDR 2 na PC przed premierą dzięki czemu można otrzymać kolejną grę za darmo od tego producenta. Dodatkowo każdy gracz otrzyma upominki w grze: niezbędnik bandyty w trybie fabularnym koń bojowy w trybie fabularnym mapa skarbów w trybie fabularnym gotówka w trybie fabularnym 50 sztabek złota w Red Dead Online Niewiadomą pozostaje czy można będzie przenieść swoją postać z konsoli na PC w RD Online.
 5. Namo

  Red Dead Online

  Premiera Red Dead Online staruje 27 listopada. Gracze którzy zakupi Edycję Definitywną mogą grać w tryb sieciowy RDR 2 już o 14:30 27 listopada. Od północy 28 listopada podłączyć do online będą mogli się ci którzy zagrali w najnowszą produkcję R* w dniu premiery, czyli 26 października. Spóźnialscy którzy swojego konia ujeżdżali w popremierowy weekend dostaną dostęp do Red Dead Online 29 listopada. Po 30 listopada już każdy właściciel kopii gry będzie mógł grać ze znajomymi. Producent podkreśla, że jest to wydanie w wersji beta i można spodziewać się utrudnień, utraty postaci jak to było w przypadku premiery GTA Online. Dołącz do grupy Red Dead Online oraz podłącz swoje forumowe konto z naszym Discord.
 6. Okazuje się, że obserwowane przez cały dzień NPC żyją swoim własnym życiem. Mają czas na pracę, pory posiłku a nawet wieczorne picie.
 7. Nowik melduje się na forum. 

 8. jak moge edytować  swój własny post  ?

 9. Namo

  Red Dead Redemption 2 na PC

  Przedstawiciele szwedzkiego Media Markt skomentowali tak pojawienie się w ich ofercie RDR 2 na PC.

Reputacja

Ostatnia wygrana Namo w dniu 9 Listopad 2018

Użytkownicy przyznają Namo punkty reputacji!

25 Wspaniała

Ostatnie wizyty

16766 wyświetleń profilu
×