Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Modowanie kont Red Dead Online jest aktualne i bezpieczne z ostatnią wersją gry

Modowanie Red Dead Online

Każdy gracz Red Dead Online wie, że życie na pograniczu dla nowych graczy jest naprawdę trudne. W krainie gdzie jedzenie jest droższe od amunicji trzeba wykazać się ogromem czasu w zdobywaniu RDO$ i PD swojej postaci. Nie łatwo jest ustrzelić zwierzynę dobrej jakości skóry nieulepszoną bronią. Naboje szybko się kończą a remedia nie wystarczają do kontynuowania walki z innymi graczami. Życie w bandzie poprawia status społeczny na dzikim zachodzie ale nie każdy ma możliwość na dłuższą grę wiec ... po sukcesach Money Lobby i Level Up w GTA Online zostałem namówiony do modowania kont w Red Dead Online.

Obóz w Red Dead Online

Technologia jaką używamy modując konta Red Dead Online polega na zautomatyzowanym zbieraniu przedmiotów dla Madam Nazar w roli Kolekcjonera. Na koncie wpierw kupowana jest torba kolekcjonera dzięki czemu oprogramowanie samodzielnie zbiera wszystkie znajdźki z mapy i sprzedaje. System resetuje serię i tak w koło. W ciągu niecałej godziny nowe konto zyskuje nie mniejszy jak 100 poziom PD, ponad RDO$ 50 000 oraz maksymalny poziom Kolekcjonera. Na 100 poziomie PD wszystko co zależy od roli jest już odblokowane. Przepustka Bandyty również jest na najwyższym poziomie i można ją kupić za złoto które wchodzi w skład modowania. Do konta dodawane jest również złoto w ilości 100 sztabek złota.

Zmodowane konto Red Dead Online.png

Bądź zuchwały i zmoduj swoje konto Red Dead Online!

100 złota do Red Dead OnlineRDO$ 50 000 Red Dead Online100 poziom PD Red Dead Online

Jeżeli chcesz być bogaty w Red Dead Online, mieć wszystko odblokowane dzięki 100 poziomowi PD i kupić Przepustkę Bandyty lub dowolną rolę zmoduj swoje konto z Red Dead Forum.

Karty umiejętności

Do każdego modowania konta Red Dead Online dodajemy GRATIS wybrany zestaw kart umiejętności, jedna dla zabójczej precyzji i trzy pasywne. W wiadomości z danymi konta zostaw informację które karty umiejętności mamy kupić i ulepszyć na III poziom.

Karty Umiejętności Red Dead Online

Jeśli chcesz mieć odblokowane i ulepszone na III poziom wszystkie karty umiejętności wyślij donate większy o 89,00 zł.

Żebym zmodował Twoje konto wyślij mi donate w kwocie 199 zł 99,00 zł. Możesz to zrobić przez serwis Tipply korzystając z PayPal, BLIK, Przelewy online, SMS, SMS Full, SMS Plus. Dla płatności przez SMS kwota jest podwójna. Dla Paysafecard skorzystaj z Streamelements.

🇵🇱 www.tipply.pl/u/namo 🇵🇱
(PayPal, BLIK, Przelewy, SMS, SMS Full, SMS Plus)

🇬🇧 www.streamelements.com/namo/tip 🇺🇸
(PayPal, Karty Płatnicze, Paysafecard)

W donate podaj swój nick Socialclub lub forum, a w wiadomości do streamera napisz jakieś pozdrowienia lub coś śmiesznego!

Nie wpisuj w pole wiadomości do streamera danych logowania do konta bo mogą wyświetlić się podczas live, podaj je w wiadomości prywatnej na forum!

Co dalej?

Kiedy już wyślesz donate będę potrzebował danych logowania do platformy na której grasz w Red Dead Online. Dla Rockstar Games Launcher podajesz adres e-mail i hasło do tej platformy. Wyłącz na czas modowania weryfikację dwuetapową. Jeśli grasz na Stream wyłącz blokadę Steam Guard i wyślij login i hasło jakim logujesz się na tej platformie. Dla Epic Games potrzebuję adres e-mail i hasło oraz to aby weryfikacja dwuetapowa była wyłączona.

Dane wyślij korzystając z tego formularza. Trafią one do wewnętrznego systemu wiadomości gdzie będziesz na bieżąco z informacją jak przebiega proces modowania twojego konta. Czas modyfikacji konta nie powinien przekroczyć jednego dnia, zazwyczaj w ciągu kilku godzin konto jest gotowe.

Pisz śmiało jeśli masz pytania lub potrzebujesz indywidulanego zamówienia!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sytuacja miała miejsce parę lat temu. Człowiek zapracowany, na nic nie miał czasu a kasy w GTA Online brakowało. Widziałem reklamy, że na GTAForum jest coś takiego jak Money Lobby i Modowanie kont. Te drugie mocno przykuło moją uwagę, postanowiłem skorzystać. Nie wiem czy minęła godzina, dostaję wiadomość od Namo, że już wszystko gotowe. Sprawa wykonana w pełni profesjonalnie. Od tamtej pory wszystko się zaczęło, korzystałem z usług Namo wiele razy, polecałem znajomym, którzy również skorzystali, nigdy nie spotkałem się z negatywną opinią. Parę dni temu jak co wieczór oglądałem audycje Namo kiedy grał w Red Dead Online. Pół żartem pół serio pisałem Namo zacznij modować konta w Red Dead Online, to ma sens i przyszłość, będę pierwszym który skorzysta. Namo stwierdził, że to może mieć sens. Postanowiłem w ciemno napisać czy podejmie rękawice. W moich oczach Namo zawsze słynął z niezawodności w tym co robi. Odpisał, że podejmuje wyzwanie, wymieniliśmy się sugestiami, powiedziałem czego bym oczekiwał. Oczywiście jak to przystało u Namo, w ciągu 2 godzin dostałem wiadomość zwrotną że wszystko gotowe. Kolejny raz się nie zawiodłem, konto w Red Dead Online zmodowane wzorowo! Nie wiem czy byłem pierwszym klientem modowania konta w tej grze czy nie, ale jedno jest pewne: bana nie ma, wszystko to co chciałem Namo zrealizował. Śmiało mogę polecić każdemu bez żadnych obaw. Zawsze wychodziłem z założenia, że do niektórych usług lepiej "parę groszy" dopłacić, ale mieć je wykonane perfekcyjnie. Nie da się ukryć, że Namo to już marka sama w sobie, zawsze w formie. Polecam jeszcze raz!! :) 

• Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Warto wspomnieć, że trzeba mieć złoto na torbę kolekcjonera bo na pewno ktoś to ominie czytając temat. Masz jakieś rekomendacje co do levelu postaci, czy wystarczy nówka sztuka po tutorialu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wystarczy nowe konto, wszystko robione jest w ramach pakietu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi